Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
Spelade matcher
APRIL 2018
 
08
16:00
sön
16:00    
Flickor 04/05, Kastellegårdshallen
STC Kungälvs IBK F05 - Floda IBK F04 6  -  4  
08
12:50
sön
12:50    
Pojkar -04, Kastellegårdshallen
STC Kungälvs IBK P04 Vit - Melleruds IBK P0213  -  2  
MARS 2018
 
27
20:30
tis
20:30    
Pojkar -04, Kyrkenorumsskolan
Stenungsunds IBK P031 Gbg - STC Kungälvs IBK P04 Vit2  -  10
27
19:45
tis
19:45    
Flickor 02/03, Kastellegårdshallen
STC Kungälvs IBK F-Mix - FBC Vinga F01/027  -  1  
27
19:45
tis
19:45    
Flickor Mix, Kastellegården
STC Kungälvs IBK F-Mix - FBC Vinga F01/027  -  1  
 
25
17:20
sön
17:20    
Pojkar -02, Kastellegårdshallen
STC Kungälvs IBK P02 Orange - Kärra IBK HJ Utgår  -      
25
16:10
sön
16:10    
Pojkar -05, Kastellegårdshallen
STC Kungälvs IBK P05 Svart - Utbynäs SK P042  -  9  
25
15:30
sön
15:30    
Herrar V, Mölnlycke Idrottshall
Pixbo Wallenstam IBK - STC Kungälvs IBK HV4  -  3  
25
14:00
sön
14:00    
Pojkar -08, Kastellegårdshallen
STC Kungälvs IBK P08 - Partille IBS P08 Vit5  -  11
25
13:00
sön
13:00    
Flickor 06/07/08/09, Kastellegården
STC Kungälvs IBK F 07-08-09 - Partille IBS F08 Vit10  -  1  
25
12:30
sön
12:30    
Pojkar -07, Munkegärdehallen
Marstrands IBK P07 Vit - STC Kungälvs IBK P07 Orange4  -  3  
25
12:00
sön
12:00    
Pojkar -08, Kastellegårdshallen
STC Kungälvs IBK P08 Svart - Floda IBK P08 Röd3  -  7  
25
11:00
sön
11:00    
Pojkar -03, Sparråshallen
STC Kungälvs IBK P 03 - Åsa IF Svart P038  -  6  
24
16:40
lör
16:40    
Herrar 4, Kastellegårdshallen
STC Kungälvs IBK H4 - Svartedalens IBK H47  -  4  
24
16:20
lör
16:20    
JAS Pojkar , Tuve Sporthall
IBF Backadalen - STC Kungälvs IBK /Marstrands IBK 112  -  3  
24
12:30
lör
12:30    
Damer 2, Aktiviteten A-Hall
Damer 2 » 
Mölndals IBF - STC Kungälvs IBK D2
6  -  7  
24
09:00
lör
09:00    
Pojkar -07, Ekenskolan
Eken IBK P07 Vår - STC Kungälvs IBK P 07-085  -  6  
22
19:40
tor
19:40    
Pojkar -04, Kastellegårdshallen
STC Kungälvs IBK P04 Orange - Herrestads AIF /WB 99 3  -  8  
20
19:40
tis
19:40    
Flickor 02/03, Kastellegården
STC Kungälvs IBK F02/03 - Pixbo Wallenstam IBF F02 Röd2  -  8  
20
19:30
tis
19:30    
JAS Pojkar , Salming Arena
Lindås IBK JR akademi - STC Kungälvs IBK /Marstrands IBK 111  -  2  
20
18:15
tis
18:15    
Flickor 04/05, Kastellegården
STC Kungälvs IBK F04 - Partille IBS F04 Svart0  -  2  
 
18
19:10
sön
19:10    
Herrar 4, Prioritet SERNEKE Arena A-Hallen
Göteborg City IBK H4 - STC Kungälvs IBK H45  -  7  
18
18:45
sön
18:45    
Herrar V, Kastellegårdshallen
STC Kungälvs IBK HV - Ale IBF Veteraner8  -  3  
18
16:30
sön
16:30    
Damer 2, Kastellegårdshallen
Damer 2 » 
STC Kungälvs IBK D2 - Lindome IBK Utv
5  -  3  
18
15:10
sön
15:10    
Pojkar -03, Kastellegården
STC Kungälvs IBK P 03 - IK Zenith P03 Vit5  -  2  
18
14:50
sön
14:50    
Herrar 5, Almåshallen
Lindome IBK H5 - STC Kungälvs IBK H59  -  7  
18
14:40
sön
14:40    
Pojkar -04, Munkegärdehallen
Marstrands IBK P03/04 - STC Kungälvs IBK P04 Vit3  -  4  
18
14:00
sön
14:00    
Pojkar -05, Kastellegårdshallen
STC Kungälvs IBK P05 Svart - IBF Göteborg P05 Vit4  -  11
18
13:00
sön
13:00    
Pojkar -06, Kastellegården
STC Kungälvs IBK P06 Svart - Lindås IBK P06 Blå0  -  0  
18
12:20
sön
12:20    
Flickor 02/03, Björlanda Idrottshall
IK Zenith F02-03 - STC Kungälvs IBK F-Mix5  -  5  
18
12:20
sön
12:20    
Flickor Mix, Björlanda Idrottshall
IK Zenith F02-03 - STC Kungälvs IBK F-Mix5  -  5  
18
12:00
sön
12:00    
Pojkar -06, Kastellegårdshallen
STC Kungälvs IBK P06 Orange - IBF Göteborg P06 20  -  0  
18
11:15
sön
11:15    
Pojkar -02, Stenab arena
Herrestads AIF P01 Gbg - STC Kungälvs IBK P02 Orange4  -  5  
18
11:10
sön
11:10    
Pojkar -05, Sparråsskolan
STC Kungälvs IBK 04-05 - Lindås IBK P04 Svart1  -  4  
17
16:30
lör
16:30    
Flickor 02/03, Kastellegården
STC Kungälvs IBK F02/03 - Onsala IBK F01/02 Gbg0  -  4  
17
14:50
lör
14:50    
Pojkar -05, Wallenstamhallen
Pixbo Wallenstam IBF P04 Vit - STC Kungälvs IBK 04-051  -  3  
17
14:20
lör
14:20    
Flickor 04/05, Almåshallen
Lindome IBK F03/04 Grön - STC Kungälvs IBK F057  -  2  
17
13:40
lör
13:40    
Pojkar -04, Wallenstamhallen
Pixbo Wallenstam IBF P04 Röd - STC Kungälvs IBK P04 Orange3  -  7  
17
10:00
lör
10:00    
Flickor 06/07/08/09, Munkedals Idrottshall
Dingle AIK F07-09 vår - STC Kungälvs IBK F 07-08-093  -  6  
16
17:30
fre
17:30    
Flickor 04/05, Ale Kulturrum
Ale IBF F04/05 Grön - STC Kungälvs IBK F052  -  3  
13
18:00
tis
18:00    
Pojkar -04, Kastellegårdshallen
STC Kungälvs IBK P04 Vit - Guldringen IBK P035  -  3  
 
11
19:20
sön
19:20    
Herrar 4, Kastellegårdshallen
STC Kungälvs IBK H4 - Sörgårdens IBF H47  -  3  
11
18:10
sön
18:10    
Pojkar -04, Kastellegårdshallen
STC Kungälvs IBK P04 Orange - Ale IBF P036  -  7  
11
17:30
sön
17:30    
Pojkar -03, Lundbystrand 3
IBF Älvstranden P03 Svart - STC Kungälvs IBK P 037  -  2  
11
16:10
sön
16:10    
Pojkar -02, Kastellegården
STC Kungälvs IBK P02 Orange - Lindome IBK P02 Lila2  -  4  
11
14:00
sön
14:00    
Pojkar -07, Kastellegården
STC Kungälvs IBK P 07-08 - IK Zenith P07 Grön  -      
11
13:00
sön
13:00    
Damer 1, Mimershus A-hallen
Damer 1 » 
STC Kungälvs IBK D1 - Floda IBK D1
3  -  7  
11
13:00
sön
13:00    
Herrar 5, Sparråshallen
STC Kungälvs IBK H5 - Utbynäs SK H58  -  5  
11
13:00
sön
13:00    
Pojkar -06, Kastellegården
STC Kungälvs IBK P06 Orange - Eken IBK P06 Gul  -      
11
13:00
sön
13:00    
Pojkar -08, Askims Sporthall
Lindås IBK P08 2 - STC Kungälvs IBK P082  -  3  
11
12:00
sön
12:00    
Pojkar -07, Kastellegården
STC Kungälvs IBK P07 Orange - Partille IBS P07/08  -      
11
10:40
sön
10:40    
Flickor 04/05, Sparråshallen
STC Kungälvs IBK F04 - Stenungsunds IBK F03-051  -  3  
11
09:00
sön
09:00    
Herrar V, Skånhällaskolan
Lindome IBK HV - STC Kungälvs IBK HV8  -  0  
10
17:40
lör
17:40    
Flickor 02/03, Kastellegårdshallen
STC Kungälvs IBK F-Mix - Varla IBK F03/04 Gbg4  -  3  
10
17:40
lör
17:40    
Flickor Mix, Kastellegården
STC Kungälvs IBK F-Mix - Varla IBK F03/04 Gbg4  -  3  
10
17:00
lör
17:00    
Flickor 04/05, Alléhallen
Floda IBK F04 - STC Kungälvs IBK F053  -  2  
10
16:30
lör
16:30    
Pojkar -05, Kastellegårdshallen
STC Kungälvs IBK 04-05 - Kärra IBK P05 Röd1  -  6  
10
12:45
lör
12:45    
Pojkar -08, Mölnlycke Idrottshall
Pixbo Wallenstam IBK P08 Vit - STC Kungälvs IBK P08 Svart9  -  4  
10
12:00
lör
12:00    
Pojkar -05, Lindälvshallen
Varla IBK P05 Gbg - STC Kungälvs IBK P05 Svart3  -  7  
10
11:50
lör
11:50    
Damer 2, Wallenstamhallen
Damer 2 » 
Pixbo Wallenstam IBF D2 - STC Kungälvs IBK D2
6  -  0  
10
09:00
lör
09:00    
Pojkar -06, Ekenskolan
Eken IBK P06 Lila - STC Kungälvs IBK P06 Svart0  -  0  
09
20:00
fre
20:00    
Flickor 02/03, Rydsbergshallen
FBC Lerum F02 Svart - STC Kungälvs IBK F02/033  -  6  
09
19:30
fre
19:30    
Herrar 2, Mimershus A-hallen
STC Kungälvs IBK H2 - Herrestads AIF H27  -  8  
09
18:30
fre
18:30    
JAS Flickor, Kastellegårdshallen
STC Kungälvs IBK /Ale IBF - Lindås IBK/IBK Alingsås6  -  2  
09
18:30
fre
18:30    
Flickor Mix, Kastellegårdshallen
STC Kungälvs IBK /Ale IBF - Lindås IBK/IBK Alingsås6  -  2  
06
19:45
tis
19:45    
Flickor 02/03, Kastellegårdshallen
STC Kungälvs IBK F-Mix - Pixbo Wallenstam IBF F03 röd1  -  5  
06
19:45
tis
19:45    
Flickor Mix, Kastellegården
STC Kungälvs IBK F-Mix - Pixbo Wallenstam IBF F03 röd1  -  5  
 
04
20:30
sön
20:30    
Herrar V, Kastellegårdshallen
STC Kungälvs IBK HV - IBK Bergum Herrvet5  -  5  
04
19:20
sön
19:20    
Pojkar -02, Kastellegården
STC Kungälvs IBK P02 Orange - Pixbo Wallenstam IBF P02 Röd4  -  2  
04
18:10
sön
18:10    
Pojkar -04, Kastellegårdshallen
STC Kungälvs IBK P04 Orange - Utbynäs SK P03 7  -  2  
04
16:00
sön
16:00    
Damer 1, Rydsbergshallen
Damer 1 » 
FBC Lerum D1 - STC Kungälvs IBK D1
5  -  4  
04
16:00
sön
16:00    
Herrar 4, Valhalla C-hall
IBK Kungarna H4 - STC Kungälvs IBK H42  -  13
04
15:30
sön
15:30    
Flickor 02/03, Kastellegården
STC Kungälvs IBK F02/03 - Partille IBS F02-03 Svart2  -  5  
04
14:45
sön
14:45    
Pojkar -08, Sparråsskolan
STC Kungälvs IBK P08 Svart - Skår IBK P086  -  1  
04
14:20
sön
14:20    
Flickor 04/05, Kastellegårdshallen
STC Kungälvs IBK F04 - Skår IBK F042  -  3  
04
13:45
sön
13:45    
Pojkar -07, Sparråsskolan
STC Kungälvs IBK P07 Orange - Ale IBF P070  -  0  
04
13:30
sön
13:30    
Herrar 5, Bergumsskolan
IBK Bergum H5 - STC Kungälvs IBK H510  -  3  
04
13:10
sön
13:10    
Flickor 04/05, Kastellegårdshallen
STC Kungälvs IBK F05 - Lindås IBK F04/05 Vit2  -  1  
04
13:00
sön
13:00    
Pojkar -04, Rådahallen
Melleruds IBK P02 - STC Kungälvs IBK P04 Vit4  -  8  
04
12:45
sön
12:45    
Pojkar -08, Sparråsskolan
STC Kungälvs IBK P08 - Utbynäs SK P0810  -  3  
04
11:45
sön
11:45    
Flickor 06/07/08/09, Sparråshallen
STC Kungälvs IBK F 07-08-09 - Floda IBK F080  -  0  
04
11:30
sön
11:30    
JAS Pojkar , Rydsbergshallen
FBC Lerum P01 Röd - STC Kungälvs IBK /Marstrands IBK 118  -  3  
04
10:45
sön
10:45    
Pojkar -06, Sparråsskolan
STC Kungälvs IBK P06 Svart - Dingle AIK P060  -  0  
03
18:30
lör
18:30    
Damer 2, Kastellegårdshallen
Damer 2 » 
STC Kungälvs IBK D2 - Landvetter IBK
6  -  2  
03
17:45
lör
17:45    
Pojkar -03, Mölnlycke Idrottshall
Pixbo Wallenstam IBF P02 Svart - STC Kungälvs IBK P 031  -  1  
03
17:00
lör
17:00    
JAS Flickor, Qvisthallen
Partille IBS - STC Kungälvs IBK /Ale IBF2  -  5  
03
17:00
lör
17:00    
Flickor 02/03, Hall Of Flame
FBC Vinga F01/02 - STC Kungälvs IBK F-Mix1  -  3  
03
17:00
lör
17:00    
Flickor Mix, Hall Of Flame
FBC Vinga F01/02 - STC Kungälvs IBK F-Mix1  -  3  
03
17:00
lör
17:00    
Flickor Mix, Qvisthallen
Partille IBS - STC Kungälvs IBK /Ale IBF2  -  5  
03
17:00
lör
17:00    
JAS Pojkar , Kastellegårdshallen
Marstrands IBK / STC KIBK - Herrestads AIF3  -  3  
03
13:20
lör
13:20    
Pojkar -07, Almåshallen
Lindome IBK P07 - STC Kungälvs IBK P 07-080  -  0  
03
12:00
lör
12:00    
Pojkar -05, Aktiviteten A-Hall
Mölndals IBF 1 P05 - STC Kungälvs IBK P05 Svart2  -  4  
03
10:00
lör
10:00    
Pojkar -06, Aktiviteten A-Hall
Mölndals IBF P06 - STC Kungälvs IBK P06 Orange0  -  0  
02
19:45
fre
19:45    
Pojkar -05, Kastellegårdshallen
STC Kungälvs IBK 04-05 - IBF Backadalen P04 Röd5  -  5  
FEBRUARI 2018
 
28
19:00
ons
19:00    
Herrar 2, Sundahallen
Stenungsunds IBK H2 - STC Kungälvs IBK H211  -  5  
 
25
19:15
sön
19:15    
Damer 1, Mimershus A-hallen
Damer 1 » 
STC Kungälvs IBK D1 - Ale IBF
5  -  6  
25
18:00
sön
18:00    
Flickor 04/05, Munkegärdehallen
Marstrands IBK F04 Vit - STC Kungälvs IBK F042  -  1  
25
17:30
sön
17:30    
Herrar 5, Kastellegården
STC Kungälvs IBK H5 - Herrestads AIF Utv H54  -  6  
25
16:45
sön
16:45    
Herrar 2, Mimershus A-hallen
STC Kungälvs IBK H2 - IBF Älvstranden H27  -  4  
25
16:20
sön
16:20    
Pojkar -03, Kastellegården
STC Kungälvs IBK P 03 - Landvetter IBK Vit4  -  3  
25
16:10
sön
16:10    
JAS Pojkar , Partille Arena B-hallen
Partille IBS/Partille FBC - STC Kungälvs IBK /Marstrands IBK 113  -  2  
25
15:10
sön
15:10    
Flickor 04/05, Kastellegården
STC Kungälvs IBK F05 - IBF Backadalen F02-035  -  3  
25
14:20
sön
14:20    
Pojkar -08, Lundbystrand 3
IBF Älvstranden P08 - STC Kungälvs IBK P08 Svart0  -  0  
25
14:00
sön
14:00    
Pojkar -05, Kastellegårdshallen
STC Kungälvs IBK P05 Svart - FBC Lerum P05 Röd0  -  7  
25
13:00
sön
13:00    
Pojkar -06, Kastellegården
STC Kungälvs IBK P06 Orange - Lindås IBK P06 Svart2  -  6  
25
12:10
sön
12:10    
Pojkar -04, Hall Of Flame
FBC Vinga P03-04 Blå - STC Kungälvs IBK P04 Orange8  -  3  
25
12:00
sön
12:00    
Pojkar -07, Kastellegården
STC Kungälvs IBK P 07-08 - Ljungskile SK P070  -  0  
24
17:15
lör
17:15    
Pojkar -04, Häggvallsskolan
Myggenäs IBK P 03 1 - STC Kungälvs IBK P04 Vit2  -  3  
24
16:30
lör
16:30    
Herrar 4, Hjällsnäshallen
FBC Lerum H4 - STC Kungälvs IBK H45  -  15
24
16:10
lör
16:10    
Pojkar -05, Ale Kulturrum
Ale IBF P04 Grön - STC Kungälvs IBK 04-050  -  4  
24
15:00
lör
15:00    
Herrar V, Kärra Sporthall
Kärra IBK HV - STC Kungälvs IBK HV10  -  5  
24
14:10
lör
14:10    
Flickor 06/07/08/09, Hjällsnäshallen
FBC Lerum F08 - STC Kungälvs IBK F 07-08-094  -  1  
24
13:00
lör
13:00    
Pojkar -02, Bohushallen
Surte IS IBK P02 - STC Kungälvs IBK P02 Orange  -      
24
12:10
lör
12:10    
Flickor 02/03, Wallenstamhallen
Pixbo Wallenstam IBF F04 Röd - STC Kungälvs IBK F-Mix3  -  1  
24
12:10
lör
12:10    
Flickor Mix, Wallenstamhallen
Pixbo Wallenstam IBF F04 Röd - STC Kungälvs IBK F-Mix3  -  1  
24
11:30
lör
11:30    
Pojkar -06, Stenab arena
Herrestads AIF P05/06 - STC Kungälvs IBK P06 Svart3  -  1  
24
11:00
lör
11:00    
Pojkar -07, Bohushallen
Surte IS IBK P07 - STC Kungälvs IBK P07 Orange4  -  4  
24
10:45
lör
10:45    
Damer 2, Fristadhallen, Fristad
Damer 2 » 
Fristads GoIF D2 Gbg - STC Kungälvs IBK D2
6  -  1  
23
20:00
fre
20:00    
Flickor 02/03, Rydsbergshallen
FBC Lerum F03 Röd - STC Kungälvs IBK F02/035  -  6  
23
18:30
fre
18:30    
JAS Pojkar , Munkegärdehallen
STC Kungälvs IBK /Marstrands IBK 1 - Lindås IBK JR akademi4  -  7  
21
20:00
ons
20:00    
JAS Flickor, Wallenstamhallen
Pixbo Wallenstam IBF - STC Kungälvs IBK /Ale IBF9  -  2  
21
20:00
ons
20:00    
Flickor Mix, Wallenstamhallen
Pixbo Wallenstam IBF - STC Kungälvs IBK /Ale IBF9  -  2  
 
18
14:30
sön
14:30    
Damer 2, Kastellegårdshallen
Damer 2 » 
STC Kungälvs IBK D2 - Herrestads AIF D2
3  -  7  
18
12:30
sön
12:30    
Herrar 4, Kastellegårdshallen
STC Kungälvs IBK H4 - Hisingskärra IBK H43  -  6  
17
16:00
lör
16:00    
Pojkar -03, Åsaskolans Idrottshall
Åsa IF Svart P03 - STC Kungälvs IBK P 0312  -  5  
17
12:00
lör
12:00    
Herrar 2, Lundbystrand 1
IBF Backadalen H2 - STC Kungälvs IBK H29  -  4  
17
09:30
lör
09:30    
Damer 1, Lundbystrand 1
Damer 1 » 
IBF Backadalen - STC Kungälvs IBK D1
5  -  4  
16
20:05
fre
20:05    
Herrar 5, Björlanda Idrottshall
IK Zenith H5 - STC Kungälvs IBK H52  -  21
 
11
19:15
sön
19:15    
Herrar 2, Mimershus A-hallen
STC Kungälvs IBK H2 - Burås IK H26  -  3  
11
16:45
sön
16:45    
Damer 1, Mimershus A-hallen
Damer 1 » 
STC Kungälvs IBK D1 - Burås IK D1
5  -  4  
11
15:30
sön
15:30    
Herrar 4, Landvetter Idrottshall
Landvetter IBK H4 - STC Kungälvs IBK H44  -  8  
11
13:30
sön
13:30    
Pojkar -05, Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
Utbynäs SK P04 - STC Kungälvs IBK P05 Svart5  -  6  
11
13:10
sön
13:10    
Herrar 5, Kastellegårdshallen
STC Kungälvs IBK H5 - Guldringen IBK H58  -  3  
11
12:00
sön
12:00    
Pojkar -04, Kastellegårdshallen
STC Kungälvs IBK P04 Vit - Stenungsunds IBK P031 Gbg4  -  2  
11
sön
00:00    
Pojkar -02, Kärra Sporthall
Kärra IBK HJ Utgår - STC Kungälvs IBK P02 Orange  -      
10
18:30
lör
18:30    
JAS Pojkar , Munkegärdehallen
STC Kungälvs IBK /Marstrands IBK 1 - FBC Lerum P01 Röd4  -  8  
10
13:00
lör
13:00    
Damer 2, Björlanda Idrottshall
Damer 2 » 
IK Zenith - STC Kungälvs IBK D2
4  -  4  
06
19:40
tis
19:40    
Flickor 02/03, Kastellegården
STC Kungälvs IBK F02/03 - Ale IBF F033  -  2  
06
19:30
tis
19:30    
JAS Pojkar , Levene Arena, Stora Levene
Vara IBK - Marstrands IBK / STC KIBK5  -  3  
05
19:30
mån
19:30    
Damer 2, Sparrås
Damer 2 » 
STC Kungälvs IBK - Stenungsund
  -      
05
19:30
mån
19:30    
JAS Flickor, Kronan Älvängen
STC Kungälvs IBK /Ale IBF - Warberg IBF8  -  6  
05
19:30
mån
19:30    
Flickor Mix, Kronan Älvängen
STC Kungälvs IBK /Ale IBF - Warberg IBF8  -  6  
 
04
18:50
sön
18:50    
Herrar 4, Kastellegårdshallen
STC Kungälvs IBK H4 - Västra Frölunda FK H45  -  5  
04
15:00
sön
15:00    
Pojkar -08, Kastellegårdshallen
STC Kungälvs IBK P08 - Pixbo Wallenstam IBK P08 blå3  -  3  
04
14:50
sön
14:50    
Pojkar -04, Mimershus A-hallen
STC Kungälvs IBK P04 Vit - Marstrands IBK P03/044  -  4  
04
14:35
sön
14:35    
Flickor 02/03, Sparråsskolan
STC Kungälvs IBK F-Mix - IK Zenith F02-036  -  6  
04
14:35
sön
14:35    
Flickor Mix, Sparråshallen
STC Kungälvs IBK F-Mix - IK Zenith F02-036  -  6  
04
14:30
sön
14:30    
Herrar 5, Hall Of Flame
FBC Vinga H5 - STC Kungälvs IBK H510  -  4  
04
14:00
sön
14:00    
Pojkar -07, Kastellegården
STC Kungälvs IBK P07 Orange - Öckerö IBK P07 55  -  1  
04
13:40
sön
13:40    
Pojkar -04, Mimershus A-hallen
STC Kungälvs IBK P04 Orange - FBC Lerum P04 Lions Röd2  -  6  
04
13:05
sön
13:05    
Herrar V, Vallhamra Sportcenter
Partille IBS HV - STC Kungälvs IBK HV1  -  2  
04
13:00
sön
13:00    
Flickor 06/07/08/09, Kastellegården
STC Kungälvs IBK F 07-08-09 - Lindås IBK F087  -  2  
04
12:00
sön
12:00    
Pojkar -06, Kastellegården
STC Kungälvs IBK P06 Svart - Surte IS IBK P062  -  9  
04
11:55
sön
11:55    
Flickor 04/05, Sparråsskolan
STC Kungälvs IBK F05 - Lindome IBK F03/04 Grön4  -  2  
04
11:00
sön
11:00    
Pojkar -05, Torpahallen
IBF Göteborg P05 Vit - STC Kungälvs IBK P05 Svart3  -  3  
04
10:45
sön
10:45    
Flickor 04/05, Sparråshallen
STC Kungälvs IBK F04 - Myggenäs IBK F-03 23  -  3  
04
09:00
sön
09:00    
Pojkar -06, Hall Of Flame
FBC Vinga P06 Grön - STC Kungälvs IBK P06 Orange0  -  0  
04
09:00
sön
09:00    
Pojkar -08, Torpahallen
IBF Göteborg P08 - STC Kungälvs IBK P08 Svart2  -  7  
03
18:00
lör
18:00    
Pojkar -02, Kastellegården
STC Kungälvs IBK P02 Orange - Herrestads AIF P01 Gbg6  -  4  
03
16:40
lör
16:40    
Pojkar -03, Torshallen
IK Zenith P03 Vit - STC Kungälvs IBK P 037  -  5  
03
14:50
lör
14:50    
Herrar 2, Frölunda Kulturhus
Frölunda IBK H2 - STC Kungälvs IBK H26  -  6  
03
13:00
lör
13:00    
Pojkar -07, Qvisthallen
Partille IBS P07 - STC Kungälvs IBK P 07-080  -  2  
02
19:45
fre
19:45    
Pojkar -05, Kastellegårdshallen
STC Kungälvs IBK 04-05 - IK Zenith P04 Vit2  -  3  
02
19:00
fre
19:00    
Damer 1, Wallenstamhallen
Damer 1 » 
Pixbo Wallenstam IBF D1 - STC Kungälvs IBK D1
0  -  8  
JANUARI 2018
 
30
19:00
tis
19:00    
JAS Flickor, Björlanda Idrottshall
IBF Backadalen/IK Zenith - STC Kungälvs IBK /Ale IBF6  -  4  
30
19:00
tis
19:00    
Flickor Mix, Björlanda Idrottshall
IBF Backadalen/IK Zenith - STC Kungälvs IBK /Ale IBF6  -  4  
30
18:15
tis
18:15    
Flickor 04/05, Kastellegårdshallen
STC Kungälvs IBK F05 - Ale IBF F04/05 Grön3  -  1  
 
28
19:15
sön
19:15    
Damer 1, Mimershus A-hallen
Damer 1 » 
STC Kungälvs IBK D1 - IBK Göteborg D1
7  -  0  
28
18:40
sön
18:40    
Pojkar -03, Kastellegårdshallen
STC Kungälvs IBK P 03 - IBF Älvstranden P03 Svart7  -  4  
28
17:30
sön
17:30    
Pojkar -05, Kastellegårdshallen
STC Kungälvs IBK P05 Svart - Varla IBK P05 Gbg1  -  11
28
16:45
sön
16:45    
Herrar 2, Mimershus A-hallen
STC Kungälvs IBK H2 - Lindome IBK H27  -  5  
28
16:30
sön
16:30    
Pojkar -06, Kastellegården
STC Kungälvs IBK P06 Orange - Partille IBS P06 Svart6  -  9  
28
15:50
sön
15:50    
Flickor 02/03, Lindälvshallen
Varla IBK F03/04 Gbg - STC Kungälvs IBK F-Mix2  -  0  
28
15:50
sön
15:50    
Flickor Mix, Lindälvshallen
Varla IBK F03/04 Gbg - STC Kungälvs IBK F-Mix2  -  0  
28
15:35
sön
15:35    
Pojkar -04, Flatåsskolan
Guldringen IBK P03 - STC Kungälvs IBK P04 Vit6  -  5  
28
15:30
sön
15:30    
Pojkar -06, Lundbystrand 3
IBF Älvstranden P06 - STC Kungälvs IBK P06 Svart1  -  8  
28
15:30
sön
15:30    
Pojkar -08, Kastellegårdshallen
STC Kungälvs IBK P08 Svart - Floda IBK P08 Röd3  -  6  
28
13:10
sön
13:10    
Pojkar -04, Torpahallen
IBF Göteborg P03 Vit - STC Kungälvs IBK P04 Orange9  -  3  
28
12:40
sön
12:40    
Damer 2, Sparråsskolan
Damer 2 » 
STC Kungälvs IBK D2 - Guldhedens IK D2
3  -  9  
28
10:00
sön
10:00    
Pojkar -07, Munkedals Idrottshall
Dingle AIK P07 - STC Kungälvs IBK P07 Orange3  -  1  
28
10:00
sön
10:00    
Pojkar -09, Kastellegårdshallen i ytterby
 
STC Kungälvs IBK -   -      
27
18:50
lör
18:50    
Pojkar -02, Skånhällaskolan
Lindome IBK P02 Lila - STC Kungälvs IBK P02 Orange3  -  3  
27
18:30
lör
18:30    
Flickor 04/05, Tuve Sporthall
IBF Backadalen F04/05 - STC Kungälvs IBK F042  -  6  
27
17:55
lör
17:55    
Herrar V, Kastellegårdshallen
STC Kungälvs IBK HV - Floda IBK Veteraner2  -  2  
27
15:00
lör
15:00    
Pojkar -08, Tuve Sporthall
IBF Backadalen P08 - STC Kungälvs IBK P080  -  0  
27
12:00
lör
12:00    
Pojkar -07, Ekenskolan
Eken IBK P07 Vår - STC Kungälvs IBK P 07-083  -  2  
27
11:10
lör
11:10    
Pojkar -05, Qvisthallen
Partille IBS P04 Vit - STC Kungälvs IBK 04-058  -  3  
27
09:30
lör
09:30    
Flickor 06/07/08/09, Spekerödsskolan
Stenungsunds IBK F08 - STC Kungälvs IBK F 07-08-091  -  3  
26
20:00
fre
20:00    
Herrar 4, Skepplanda Idrottshall
Skår IBK H4 - STC Kungälvs IBK H48  -  13
26
19:45
fre
19:45    
Flickor 02/03, Kastellegårdshallen
STC Kungälvs IBK F02/03 - Pixbo Wallenstam IBF F03 Vit4  -  10
26
18:30
fre
18:30    
JAS Pojkar , Munkegärdehallen
Marstrands IBK / STC KIBK - FBC Aspen/FBC Lerum3  -  8  
25
20:15
tor
20:15    
JAS Flickor, Ale Kulturrum
STC Kungälvs IBK /Ale IBF - Lindome IBK5  -  4  
25
20:15
tor
20:15    
Flickor Mix, Ale Kulturrum
STC Kungälvs IBK /Ale IBF - Lindome IBK5  -  4  
25
18:30
tor
18:30    
JAS Pojkar , Ale Kulturrum
Ale IBF/Kärra IBK - Marstrands IBK / STC KIBK2  -  10
23
20:30
tis
20:30    
Herrar 2, Mimershus A-hallen
Marstrands IBK H2 - STC Kungälvs IBK H25  -  3  
23
18:15
tis
18:15    
Damer 1, Mimershus A-hallen
Damer 1 » 
Marstrands IBK D1 - STC Kungälvs IBK D1
2  -  4  
 
21
19:45
sön
19:45    
Herrar 5, Kastellegården
STC Kungälvs IBK H5 - Överby IF H54  -  4  
21
18:00
sön
18:00    
JAS Flickor, Kastellegårdshallen
STC Kungälvs IBK /Ale IBF - Fristads GoIF/Sandareds IBS7  -  4  
21
18:00
sön
18:00    
Flickor Mix, Kastellegårdshallen
STC Kungälvs IBK /Ale IBF - Fristads GoIF/Sandareds IBS7  -  4  
21
17:30
sön
17:30    
Damer 1, Lillekärrshallen
Damer 1 » 
Kärra IBK D1 - STC Kungälvs IBK D1
1  -  7  
21
17:30
sön
17:30    
Flickor 02/03, Landvetter Idrottshall
Landvetter IBK F04 Vit - STC Kungälvs IBK F02/034  -  4  
21
16:30
sön
16:30    
Pojkar -05, Kastellegårdshallen
STC Kungälvs IBK P05 Svart - Mölndals IBF 1 P051  -  8  
21
15:30
sön
15:30    
Pojkar -08, Kastellegårdshallen
STC Kungälvs IBK P08 - Landvetter IBK P08 Vit7  -  4  
21
15:00
sön
15:00    
Pojkar -06, Mölnlycke Idrottshall
Pixbo Wallenstam IBK P07 Blårävar - STC Kungälvs IBK P06 Orange5  -  3  
21
14:20
sön
14:20    
Pojkar -03, Kastellegården
STC Kungälvs IBK P 03 - Pixbo Wallenstam IBF P02 Svart4  -  5  
21
13:45
sön
13:45    
Pojkar -07, Sparråsskolan
STC Kungälvs IBK P 07-08 - Kärra IBK P07 Röd Vår5  -  6  
21
12:45
sön
12:45    
Pojkar -07, Sparråsskolan
STC Kungälvs IBK P07 Orange - Guldhedens IK P07/08  -      
21
12:00
sön
12:00    
Pojkar -04, Kastellegårdshallen
STC Kungälvs IBK P04 Orange - Kärra IBK U15 Svart6  -  4  
21
11:45
sön
11:45    
Pojkar -06, Sparråsskolan
STC Kungälvs IBK P06 Svart - IBF Göteborg P06 10  -  0  
21
10:45
sön
10:45    
Flickor 06/07/08/09, Sparråshallen
STC Kungälvs IBK F 07-08-09 - Lindome IBK F085  -  1  
21
08:45
sön
08:45    
Pojkar -08, Kärra Sporthall
Kärra IBK P08 - STC Kungälvs IBK P08 Svart3  -  7  
20
18:00
lör
18:00    
Flickor 04/05, Kastellegården
STC Kungälvs IBK F04 - IK Zenith F04-051  -  3  
20
09:40
lör
09:40    
Pojkar -02, Wallenstamhallen
Pixbo Wallenstam IBF P02 Röd - STC Kungälvs IBK P02 Orange1  -  2  
20
09:00
lör
09:00    
Pojkar -04, Kastellegården
STC Kungälvs IBK - FBC Lerum 03/04  -      
20
08:30
lör
08:30    
Flickor 02/03, Wallenstamhallen
Pixbo Wallenstam IBF F03 röd - STC Kungälvs IBK F-Mix7  -  4  
20
08:30
lör
08:30    
Flickor Mix, Wallenstamhallen
Pixbo Wallenstam IBF F03 röd - STC Kungälvs IBK F-Mix7  -  4  
19
19:45
fre
19:45    
Herrar 4, Kastellegårdshallen
STC Kungälvs IBK H4 - Kärra IBK H46  -  6  
19
18:40
fre
18:40    
Flickor 04/05, Askims Sporthall
Lindås IBK F04/05 Vit - STC Kungälvs IBK F053  -  5  
17
19:45
ons
19:45    
Herrar V, Bohushallen
Surte IS IBK HV - STC Kungälvs IBK HV10  -  3  
16
20:30
tis
20:30    
Herrar 2, Mimershus A-hallen
STC Kungälvs IBK H2 - Guldhedens IK H26  -  5  
16
19:45
tis
19:45    
Flickor 02/03, Kastellegårdshallen
STC Kungälvs IBK F-Mix - Pixbo Wallenstam IBF F04 Röd2  -  1  
16
19:45
tis
19:45    
Flickor Mix, Kastellegården
STC Kungälvs IBK F-Mix - Pixbo Wallenstam IBF F04 Röd2  -  1  
16
18:15
tis
18:15    
Damer 1, Mimershus A-hallen
Damer 1 » 
STC Kungälvs IBK D1 - Lindås IBK D1
2  -  1  
15
19:30
mån
19:30    
JAS Pojkar , Munkegärdehallen
Marstrands IBK / STC KIBK - Fristads GoIF/Rydboholms SK6  -  2  
 
14
19:50
sön
19:50    
Herrar V, Kastellegårdshallen
STC Kungälvs IBK HV - Landvetter IBK HV7  -  0  
14
19:15
sön
19:15    
Herrar 2, Mimershus A-hallen
STC Kungälvs IBK H2 - Landvetter IBK H28  -  4  
14
18:50
sön
18:50    
Pojkar -03, Landvetter Idrottshall
Landvetter IBK Vit - STC Kungälvs IBK P 0311  -  2  
14
17:10
sön
17:10    
Flickor 04/05, Kastellegårdshallen
STC Kungälvs IBK F04 - Pixbo Wallenstam IBF F05 Röd3  -  1  
14
16:45
sön
16:45    
Damer 1, Mimershus A-hallen
Damer 1 » 
STC Kungälvs IBK D1 - Kärra IBK D1
5  -  0  
14
15:00
sön
15:00    
Pojkar -08, Kastellegårdshallen
STC Kungälvs IBK P08 Svart - FBC Lerum P08 21  -  1  
14
14:45
sön
14:45    
Damer 2, Sparråsskolan
Damer 2 » 
STC Kungälvs IBK D2 - FBC Lerum D2
7  -  5  
14
14:00
sön
14:00    
JAS Flickor, Jönköpings Idrottshus D-hall
Hovslätts IK - STC Kungälvs IBK /Ale IBF10  -  4  
14
14:00
sön
14:00    
Pojkar -06, Kastellegårdshallen
STC Kungälvs IBK P06 Orange - Guldhedens IK P060  -  0  
14
13:20
sön
13:20    
Pojkar -04, Sparråsskolan
STC Kungälvs IBK P04 Orange - IBK Alingsås P037  -  5  
14
13:00
sön
13:00    
Pojkar -06, Kastellegårdshallen
STC Kungälvs IBK P06 Svart - Orust IBK P06 0  -  0  
14
12:30
sön
12:30    
Pojkar -07, Kärra Sporthall
Kärra IBK P07 Svart - STC Kungälvs IBK P07 Orange5  -  2  
14
12:10
sön
12:10    
Pojkar -04, Sparråsskolan
STC Kungälvs IBK P04 Vit - Myggenäs IBK P 03 17  -  2  
14
12:00
sön
12:00    
Flickor 06/07/08/09, Kastellegården
STC Kungälvs IBK F 07-08-09 - Lindås IBK F084  -  1  
14
11:00
sön
11:00    
Pojkar -02, Sparråsskolan
STC Kungälvs IBK P02 Orange - Surte IS IBK P026  -  4  
14
11:00
sön
11:00    
Pojkar -08, Björlanda Idrottshall
IK Zenith P08 Vår - STC Kungälvs IBK P083  -  3  
14
09:20
sön
09:20    
Pojkar -05, Rydsbergshallen
FBC Lerum P05 Röd - STC Kungälvs IBK P05 Svart10  -  10
13
16:40
lör
16:40    
Flickor 02/03, Kastellegården
STC Kungälvs IBK F02/03 - Lindome IBK F02/03 Grön1  -  6  
13
14:20
lör
14:20    
Flickor 04/05, Tuve Sporthall
IBF Backadalen F02-03 - STC Kungälvs IBK F052  -  3  
13
14:15
lör
14:15    
Pojkar -07, Alléhallen
Floda IBK P07 - STC Kungälvs IBK P 07-080  -  0  
13
12:00
lör
12:00    
Herrar 4, Ale Kulturrum
Ale IBF H4 - STC Kungälvs IBK H46  -  9  
12
19:45
fre
19:45    
Pojkar -05, Kastellegårdshallen
STC Kungälvs IBK 04-05 - IBF Göteborg P04 Svart5  -  1  
12
19:00
fre
19:00    
Herrar 5, Svanesunds Sporthall
Orust IBK H5 - STC Kungälvs IBK H510  -  6  
 
07
13:00
sön
13:00    
Damer 2, Kastellegården
Damer 2 » 
STC Kungälvs IBK - Lindås IBK
  -      
06
09:00
lör
09:00    
Pojkar -03, Övrig plats
GIF Fighters - STC Kungälvs IBK  -      
05
21:20
fre
21:20    
Pojkar -03, Lundbystrand 3
Malmhaug IBF - STC Kungälvs IBK  -      
05
16:00
fre
16:00    
Pojkar -03, Tuve Sporthall
STC Kungälvs IBK - Ull/Kisa  -      
04
19:00
tor
19:00    
Pojkar -03, Tuve Sporthall
STC Kungälvs IBK - Guldringen IBK  -      
04
12:00
tor
12:00    
Pojkar -03, Lundbystrand 4
STC Kungälvs IBK - Fagerhult Habo IBK  -      
03
18:00
ons
18:00    
Pojkar -03, Munkgärdehallen
Marstrand - STC Kungälvs IBK  -      
DECEMBER 2017
 
30
10:00
lör
10:00    
Flickor 02/03, Landvetter Idrottshall
Landvetter Wings F04 - STC Kungälvs IBK4  -  1  
 
17
20:00
sön
20:00    
Pojkar -02, Kastellegårdshallen
STC Kungälvs IBK P02 Orange - Surte IS IBK P024  -  3  
17
19:15
sön
19:15    
JAS Pojkar , Landvetter Idrottshall
Landvetter IBK HJ - STC Kungälvs IBK /Marstrands IBK 14  -  5  
17
18:50
sön
18:50    
Flickor 04/05, Kastellegårdshallen
STC Kungälvs IBK F05 - Myggenäs IBK F-03 25  -  2  
17
16:30
sön
16:30    
Flickor 06/07/08/09, Tuve Sporthall
IBF Älvstranden F07/08 - STC Kungälvs IBK F 07-08-093  -  2  
17
16:30
sön
16:30    
Pojkar -04, Kastellegårdshallen
STC Kungälvs IBK P04 Vit - Åsa IF Svart P037  -  5  
17
16:30
sön
16:30    
Pojkar -04, Kastellegårdshallen
STC Kungälvs IBK P04 Vit - Åsa IF Svart P037  -  5  
17
15:30
sön
15:30    
Flickor 04/05, Skepplanda Idrottshall
Skår IBK F04 - STC Kungälvs IBK F045  -  4  
17
15:20
sön
15:20    
Pojkar -05, Kastellegårdshallen
STC Kungälvs IBK 04-05 - FBC Lerum P03/04 Svart7  -  4  
17
15:00
sön
15:00    
Damer 2, Sparråsskolan
Damer 2 » 
STC Kungälvs IBK D2 - Mölndals IBF
2  -  2  
17
15:00
sön
15:00    
Herrar 4, Valhalla C-hall
Svartedalens IBK H4 - STC Kungälvs IBK H47  -  7  
17
14:10
sön
14:10    
Domare, Kastellegården
Domare » 
STC Kungälvs IBK p05 orange - Floda IBK P05
  -      
17
14:10
sön
14:10    
Pojkar -05, Kastellegårdshallen
STC Kungälvs IBK P05 Orange - Floda IBK P053  -  8  
17
13:00
sön
13:00    
Domare, Kastellegården
Domare » 
STC Kungälvs IBK p07 orange - Guldhedens IK P07/08
  -      
17
13:00
sön
13:00    
Pojkar -07, Kastellegårdshallen
STC Kungälvs IBK P07 Orange - Guldhedens IK P07/080  -  0  
17
12:00
sön
12:00    
Domare, Kastellegården
Domare » 
STC Kungälvs IBK p07-08 - Pixbo Wallenstam IBK P07 Viträvar
  -      
17
12:00
sön
12:00    
Pojkar -06, Kärra Sporthall
Kärra IBK P06 Röd - STC Kungälvs IBK P06 Svart0  -  2  
17
12:00
sön
12:00    
Pojkar -07, Kastellegården
STC Kungälvs IBK P 07-08 - Pixbo Wallenstam IBK P07 Viträvar0  -  0  
17
10:00
sön
10:00    
Flickor 02/03, Hall Of Flame
FBC Vinga F01/02 - STC Kungälvs IBK F02/031  -  6  
17
10:00
sön
10:00    
Pojkar -06, Bergumsskolan
IBK Bergum P06 - STC Kungälvs IBK P06 Orange2  -  2  
16
18:20
lör
18:20    
Pojkar -03, Almåshallen
Lindome IBK P02 Grön - STC Kungälvs IBK P 036  -  1  
16
15:40
lör
15:40    
Pojkar -04, Ale Kulturrum
Ale IBF P03 - STC Kungälvs IBK P04 Orange2  -  0  
16
13:00
lör
13:00    
Pojkar -08, Qvisthallen
Partille IBS P08 Svart - STC Kungälvs IBK P088  -  2  
16
12:00
lör
12:00    
Pojkar -05, Sundahallen
Stenungsunds IBK P05 - STC Kungälvs IBK P05 Svart1  -  8  
15
21:15
fre
21:15    
Herrar V, Kastellegårdshallen
STC Kungälvs IBK HV - Pixbo Wallenstam IBK6  -  7  
15
19:30
fre
19:30    
Damer 1, Qvisthallen
Damer 1 » 
Partille IBS - STC Kungälvs IBK D1
5  -  3  
15
19:30
fre
19:30    
Herrar 2, Munkedals Idrottshall
Dingle AIK H2 - STC Kungälvs IBK H22  -  5  
15
18:30
fre
18:30    
Flickor Mix, Ale Kulturrum
STC Kungälvs IBK /Ale IBF - FBC Lerum/Floda IBK7  -  4  
14
19:45
tor
19:45    
JAS Pojkar , Mimershus B-hallen
Marstrands IBK / STC KIBK - Partille IBS1  -  6  
 
10
18:20
sön
18:20    
Pojkar -04, Kastellegårdshallen
STC Kungälvs IBK P04 Orange - IBF Göteborg P03 Vit2  -  2  
10
18:10
sön
18:10    
Pojkar -05, Tuve Sporthall
IBF Backadalen P03 - STC Kungälvs IBK 04-055  -  4  
10
17:10
sön
17:10    
Pojkar -03, Kastellegårdshallen
STC Kungälvs IBK P 03 - Stenungsunds IBK P031 Gbg2  -  2  
10
16:00
sön
16:00    
Flickor 02/03, Kastellegården
STC Kungälvs IBK F02/03 - IK Zenith F02-033  -  2  
10
15:00
sön
15:00    
Domare, Kastellegården
Domare » 
STC Kungälvs IBK p06 svart - Stenungsunds IBK P06 Gbg
  -      
10
15:00
sön
15:00    
Pojkar -06, Kastellegårdshallen
STC Kungälvs IBK P06 Svart - Stenungsunds IBK P06 Gbg0  -  4  
10
14:40
sön
14:40    
Flickor 04/05, Tuve Sporthall
IBF Backadalen F04/05 - STC Kungälvs IBK F053  -  2  
10
14:00
sön
14:00    
Domare, Kastellegården
Domare » 
STC Kungälvs IBK P06 - Utbynäs SK P06
  -      
10
14:00
sön
14:00    
Pojkar -06, Kastellegårdshallen
STC Kungälvs IBK P06 Orange - Utbynäs SK P060  -  0  
10
12:40
sön
12:40    
Pojkar -02, Hjällsnäshallen
FBC Lerum P02 Röd - STC Kungälvs IBK P02 Orange1  -  5  
10
12:00
sön
12:00    
Domare, Kastellegården
Domare » 
STC Kungälvs IBK 07-09 - Surte IS IBK F08
  -      
10
12:00
sön
12:00    
Flickor 06/07/08/09, Kastellegården
STC Kungälvs IBK F 07-08-09 - Surte IS IBK F085  -  1  
10
12:00
sön
12:00    
Pojkar -09, Mimershallen A
 
STC Kungälvs IBK -   -      
10
11:30
sön
11:30    
Pojkar -05, Landvetter Idrottshall
Landvetter IBK 2 P05 - STC Kungälvs IBK P05 Orange2  -  8  
10
11:00
sön
11:00    
Pojkar -08, Askims Sporthall
Lindås IBK P08 3 - STC Kungälvs IBK P08 Svart5  -  6  
10
10:00
sön
10:00    
Pojkar -07, Askims Sporthall
Lindås IBK p07 vit - STC Kungälvs IBK P07 Orange2  -  15
09
19:00
lör
19:00    
Herrar 4, Kastellegårdshallen
STC Kungälvs IBK H4 - Göteborg City IBK H49  -  8  
09
16:30
lör
16:30    
Flickor 04/05, Kastellegårdshallen
STC Kungälvs IBK F04 - Lindås IBK F04 Vit2  -  1  
09
14:20
lör
14:20    
Pojkar -04, Björlanda Idrottshall
IK Zenith P03 Vit - STC Kungälvs IBK P04 Vit0  -  8  
09
14:20
lör
14:20    
Pojkar -04, Björlanda Idrottshall
IK Zenith P03 Vit - STC Kungälvs IBK P04 Vit0  -  8  
09
12:00
lör
12:00    
Pojkar -07, Qvisthallen
Partille IBS P07 - STC Kungälvs IBK P 07-082  -  2  
08
20:00
fre
20:00    
Damer 1, Alléhallen
Damer 1 » 
Floda IBK D1 - STC Kungälvs IBK D1
13  -  9  
08
20:00
fre
20:00    
Damer 2, Almåshallen
Damer 2 » 
Lindome IBK Utv - STC Kungälvs IBK D2
2  -  5  
08
19:45
fre
19:45    
Herrar 5, Kastellegården
STC Kungälvs IBK H5 - Lindome IBK H57  -  7  
08
19:30
fre
19:30    
Flickor Mix, Salming Arena
Lindås IBK/IBK Alingsås - STC Kungälvs IBK /Ale IBF2  -  3  
08
19:30
fre
19:30    
Herrar 2, Stenab arena
Herrestads AIF H2 - STC Kungälvs IBK H26  -  4  
05
20:50
tis
20:50    
Herrar V, Kronan Älvängen
Ale IBF Veteraner - STC Kungälvs IBK HV4  -  6  
04
21:15
mån
21:15    
Herrar V, Kastellegårdshallen
STC Kungälvs IBK HV - Lindome IBK HV3  -  5  
 
03
19:15
sön
19:15    
Damer 1, Mimershus A-hallen
Damer 1 » 
STC Kungälvs IBK D1 - FBC Lerum D1
2  -  5  
03
18:30
sön
18:30    
Pojkar -05, Kastellegårdshallen
STC Kungälvs IBK P05 Svart - FBC Lerum P05 Röd6  -  4  
03
18:00
sön
18:00    
Herrar 4, Svingelns Sporthall
Sörgårdens IBF H4 - STC Kungälvs IBK H45  -  5  
03
17:20
sön
17:20    
Pojkar -05, Kastellegårdshallen
STC Kungälvs IBK P05 Orange - IBF Göteborg P05 Svart1  -  7  
03
16:45
sön
16:45    
Herrar 2, Mimershus A-hallen
STC Kungälvs IBK H2 - Stenungsunds IBK H26  -  5  
03
16:10
sön
16:10    
Pojkar -04, Kastellegårdshallen
STC Kungälvs IBK P04 Orange - Frölunda IBK P02/039  -  2  
03
15:30
sön
15:30    
Pojkar -08, Tuve Sporthall
IBF Älvstranden P08 - STC Kungälvs IBK P08 Svart0  -  0  
03
15:00
sön
15:00    
Flickor 04/05, Kastellegårdshallen
STC Kungälvs IBK F05 - IK Zenith F04-054  -  2  
03
14:00
sön
14:00    
Domare, Kastellegården
Domare » 
STC Kungälvs IBK - Myggenäs IBK P07
  -      
03
14:00
sön
14:00    
Pojkar -07, Kastellegården
STC Kungälvs IBK P07 Orange - Myggenäs IBK P-07 20  -  0  
03
13:15
sön
13:15    
Flickor 02/03, Rydsbergshallen
FBC Lerum F03 Röd - STC Kungälvs IBK F02/033  -  4  
03
13:00
sön
13:00    
Domare, Kastellegården
Domare » 
STC Kungälvs IBK - Ljungskile SKp07
  -      
03
13:00
sön
13:00    
Pojkar -07, Kastellegården
STC Kungälvs IBK P 07-08 - Ljungskile SK P070  -  0  
03
12:30
sön
12:30    
Pojkar -04, Flatåsskolan
Guldringen IBK P03 - STC Kungälvs IBK P04 Vit5  -  3  
03
12:30
sön
12:30    
Pojkar -04, Flatåsskolan
Guldringen IBK P03 - STC Kungälvs IBK P04 Vit5  -  3  
03
12:00
sön
12:00    
Domare, Kastellegården
Domare » 
STC Kungälvs IBK - FBC Lerum P06
  -      
03
12:00
sön
12:00    
Pojkar -06, Kastellegårdshallen
STC Kungälvs IBK P06 Orange - FBC Lerum P06 Panthers Svart1  -  3  
03
08:20
sön
08:20    
Pojkar -03, Wallenstamhallen
Pixbo Wallenstam IBF P02 Svart - STC Kungälvs IBK P 032  -  4  
02
18:00
lör
18:00    
Damer 1, Wallenstamhallen
Damer 1 » 
Rönnby Västerås IBK Ungdom - STC Kungälvs IBK /Ale IBF
5  -  4  
02
18:00
lör
18:00    
Flickor 04/05, Kullavikshallen
Särö IBK F02-05 - STC Kungälvs IBK F047  -  3  
02
18:00
lör
18:00    
Pojkar -02, Björlanda Idrottshall
IK Zenith B-Junior Vit - STC Kungälvs IBK P02 Orange5  -  8  
02
17:20
lör
17:20    
Herrar 5, Prioritet SERNEKE Arena A-Hallen
Utbynäs SK H5 - STC Kungälvs IBK H54  -  3  
02
16:45
lör
16:45    
Damer 2, Kastellegårdshallen
Damer 2 » 
STC Kungälvs IBK D2 - Pixbo Wallenstam IBF D2
4  -  6  
02
14:00
lör
14:00    
Flickor 06/07/08/09, Mölnlycke Idrottshall
Pixbo Wallenstam IBK F08 - STC Kungälvs IBK F 07-08-090  -  0  
02
14:00
lör
14:00    
Pojkar -08, Lindåshallen
Lindås IBK P08 2 - STC Kungälvs IBK P084  -  3  
02
13:00
lör
13:00    
Pojkar -05, Sundahallen
Stenungsunds IBK P04 Gbg - STC Kungälvs IBK 04-054  -  1  
02
11:00
lör
11:00    
Damer 1, Wallenstamhallen
Damer 1 » 
STC Kungälvs IBK /Ale IBF - IBF Backadalen
3  -  2  
02
11:00
lör
11:00    
Pojkar -06, Vallhamra Sportcenter
Partille IBS P06 Vit - STC Kungälvs IBK P06 Svart5  -  1  
NOVEMBER 2017
 
26
18:45
sön
18:45    
Herrar 4, Kastellegårdshallen
STC Kungälvs IBK H4 - IBK Kungarna H48  -  4  
26
17:15
sön
17:15    
Flickor Mix, Partille Arena A-hallen
Partille IBS F02-03 Svart - STC Kungälvs IBK F00/014  -  2  
26
16:45
sön
16:45    
Herrar 5, Kastellegården
STC Kungälvs IBK H5 - IBK Bergum H56  -  6  
26
15:30
sön
15:30    
Flickor 02/03, Kastellegårdshallen
STC Kungälvs IBK F02/03 - Pixbo Wallenstam IBF F04 Röd2  -  1  
26
15:30
sön
15:30    
Pojkar -04, Hall Of Flame
FBC Vinga P03-04 Blå - STC Kungälvs IBK P04 Orange5  -  5  
26
14:20
sön
14:20    
Flickor 04/05, Kastellegårdshallen
STC Kungälvs IBK F05 - Marstrands IBK F04 Vit5  -  2  
26
13:30
sön
13:30    
Damer 2, Landvetter Idrottshall
Damer 2 » 
Landvetter IBK - STC Kungälvs IBK D2
5  -  6  
26
13:10
sön
13:10    
Pojkar -04, Kastellegårdshallen
STC Kungälvs IBK P04 Vit - Pixbo Wallenstam IBF P04 Röd2  -  9  
26
13:10
sön
13:10    
Pojkar -04, Kastellegårdshallen
STC Kungälvs IBK P04 Vit - Pixbo Wallenstam IBF P04 Röd2  -  9  
26
13:00
sön
13:00    
Herrar 2, Lundbystrand 1
IBF Älvstranden H2 - STC Kungälvs IBK H21  -  4  
26
12:50
sön
12:50    
Pojkar -06, Almåshallen
Lindome IBK P06 - STC Kungälvs IBK P06 Orange4  -  2  
26
12:30
sön
12:30    
Pojkar -03, Askims Sporthall
Lindås IBK P03 Vit - STC Kungälvs IBK P 039  -  3  
26
12:00
sön
12:00    
Flickor 04/05, Kastellegårdshallen
STC Kungälvs IBK F04 - Floda IBK F04 3  -  3  
26
10:30
sön
10:30    
Pojkar -07, Rydsbergshallen
FBC Lerum P07 Panthers Röd - STC Kungälvs IBK P 07-082  -  3  
26
10:00
sön
10:00    
Pojkar -07, Kronan Älvängen
Ale IBF P07 - STC Kungälvs IBK P07 Orange5  -  5  
26
09:00
sön
09:00    
Pojkar -05, Torpahallen
IBF Göteborg P05 Vit - STC Kungälvs IBK P05 Svart1  -  10
25
18:00
lör
18:00    
JAS Pojkar , Stenab arena
Herrestads AIF - Marstrands IBK / STC KIBK4  -  2  
24
19:45
fre
19:45    
Flickor Mix, Kastellegårdshallen
STC Kungälvs IBK /Ale IBF - Partille IBS3  -  0  
23
20:00
tor
20:00    
Flickor 02/03, Kronan Älvängen
Ale IBF F01-03 Mix - STC Kungälvs IBK F02/037  -  2  
21
20:00
tis
20:00    
Damer 1, Ale Kulturrum
Damer 1 » 
Ale IBF - STC Kungälvs IBK D1
3  -  1  
 
19
19:50
sön
19:50    
JAS Pojkar , Munkegärdehallen
STC Kungälvs IBK /Marstrands IBK 2 - Stenungsunds IBK P J 2 Gbg3  -  0  
19
19:30
sön
19:30    
Flickor Mix, Kastellegårdshallen
STC Kungälvs IBK F00/01 - Pixbo Wallenstam IBF F03 Vit1  -  13
19
19:15
sön
19:15    
Damer 1, Mimershus A-hallen
Damer 1 » 
STC Kungälvs IBK D1 - IBF Backadalen
0  -  2  
19
17:00
sön
17:00    
Domare, Kastellegården
Domare » 
STC Kungälvs IBK - IBK Bergum p07
  -      
19
17:00
sön
17:00    
Pojkar -07, Kastellegården
STC Kungälvs IBK P 07-08 - IBK Bergum P07 Svart0  -  0  
19
16:45
sön
16:45    
Herrar 2, Mimershus A-hallen
STC Kungälvs IBK H2 - IBF Backadalen H25  -  8  
19
16:30
sön
16:30    
Herrar V, Bergumsskolan
IBK Bergum Herrvet - STC Kungälvs IBK HV5  -  7  
19
15:00
sön
15:00    
Domare, Kastellegården
Domare » 
STC Kungälvs IBK - Kärra IBK P06
  -      
19
15:00
sön
15:00    
Pojkar -03, Mimershus A-hallen
STC Kungälvs IBK P 03 - Dingle AIK P02 2  -  7  
19
15:00
sön
15:00    
Pojkar -06, Kastellegårdshallen
STC Kungälvs IBK P06 Orange - Kärra IBK P06 Svart1  -  2  
19
14:00
sön
14:00    
Domare, Kastellegården
Domare » 
STC Kungälvs IBK - FBC Lerum P08
  -      
19
14:00
sön
14:00    
Pojkar -08, Kastellegården
STC Kungälvs IBK P08 Svart - FBC Lerum P08 28  -  1  
19
13:40
sön
13:40    
Flickor 04/05, Almåshallen
Lindome IBK F03/04 Grön - STC Kungälvs IBK F050  -  5  
19
13:20
sön
13:20    
Pojkar -04, Sparråsskolan
STC Kungälvs IBK P04 Vit - IBK Walkesborg 99 P03-0414  -  3  
19
13:20
sön
13:20    
Pojkar -04, Sparråsskolan
STC Kungälvs IBK P04 Vit - IBK Walkesborg 99 P03-0414  -  3  
19
12:40
sön
12:40    
Pojkar -02, Mimershus A-hallen
STC Kungälvs IBK P02 Orange - Lindås IBK P02 Röd1  -  4  
19
12:10
sön
12:10    
Pojkar -04, Sparråsskolan
STC Kungälvs IBK P04 Orange - Varla IBK P03 Gbg6  -  2  
19
12:00
sön
12:00    
Domare, Kastellegården
Domare » 
STC Kungälvs IBK - Kärra IBK F08
  -      
19
12:00
sön
12:00    
Flickor 06/07/08/09, Kastellegården
STC Kungälvs IBK F 07-08-09 - Kärra IBK F083  -  4  
19
12:00
sön
12:00    
Pojkar -05, Tuve Sporthall
IBF Backadalen P05 - STC Kungälvs IBK P05 Svart3  -  5  
19
11:30
sön
11:30    
Pojkar -07, Landvetter Idrottshall
Landvetter IBK P07 Vit - STC Kungälvs IBK P07 Orange5  -  5  
19
11:00
sön
11:00    
Pojkar -05, Sparråsskolan
STC Kungälvs IBK P05 Orange - Lindome IBK P05 grön4  -  4  
18
18:00
lör
18:00    
Herrar 4, Kastellegårdshallen
STC Kungälvs IBK H4 - FBC Lerum H418  -  3  
18
16:40
lör
16:40    
Pojkar -05, Kastellegårdshallen
STC Kungälvs IBK 04-05 - Eken IBK P044  -  6  
18
15:40
lör
15:40    
Flickor 04/05, Ale Kulturrum
Ale IBF F04/05 Grön - STC Kungälvs IBK F042  -  0  
18
12:30
lör
12:30    
JAS Pojkar , Ekenskolan
Mölndals IBF 1 P00 - STC Kungälvs IBK /Marstrands IBK 15  -  8  
18
12:15
lör
12:15    
Flickor 04/05, Kastellegårdshallen
STC Kungälvs IBK F04 - Skår IBK F042  -  3  
18
11:15
lör
11:15    
Domare, Sparråshallen
Domare » 
STC Kungälvs IBK - Överby IF P06
  -      
18
10:15
lör
10:15    
Pojkar -06, Sparråshallen
STC Kungälvs IBK P06 Svart - Överby IF P060  -  0  
17
19:45
fre
19:45    
Damer 2, Kastellegårdshallen
Damer 2 » 
STC Kungälvs IBK D2 - Fristads GoIF D2 Gbg
4  -  5  
17
19:30
fre
19:30    
Herrar 5, Stenab arena
Herrestads AIF Utv H5 - STC Kungälvs IBK H54  -  5  
17
18:30
fre
18:30    
Flickor Mix, Ale Kulturrum
STC Kungälvs IBK /Ale IBF - Pixbo Wallenstam IBF4  -  5  
13
20:00
mån
20:00    
JAS Pojkar , Vallda Idrottshall
Sandö IBK P00/01 Gbg - STC Kungälvs IBK /Marstrands IBK 13  -  4  
 
12
18:40
sön
18:40    
Flickor 02/03, Kastellegården
STC Kungälvs IBK F02/03 - FBC Vinga F01/026  -  0  
12
17:30
sön
17:30    
Pojkar -03, Kastellegårdshallen
STC Kungälvs IBK P 03 - Myggenäs IBK P 03 17  -  2  
12
16:20
sön
16:20    
Pojkar -04, Kastellegårdshallen
STC Kungälvs IBK P04 Orange - Ale IBF P032  -  3  
12
16:00
sön
16:00    
Herrar 2, Svingelns Sporthall
Burås IK H2 - STC Kungälvs IBK H29  -  4  
12
16:00
sön
16:00    
Herrar 4, Kärra Sporthall
Hisingskärra IBK H4 - STC Kungälvs IBK H47  -  10
12
15:30
sön
15:30    
Flickor Mix, Sparbanken Wictory Center, Exelplanen
Warberg IBF - STC Kungälvs IBK /Ale IBF3  -  4  
12
14:00
sön
14:00    
Pojkar -05, Kastellegårdshallen
STC Kungälvs IBK P05 Svart - Stenungsunds IBK P0510  -  1  
12
13:30
sön
13:30    
Damer 1, Svingelns Sporthall
Damer 1 » 
Burås IK D1 - STC Kungälvs IBK D1
6  -  3  
12
13:20
sön
13:20    
JAS Pojkar , Rydsbergshallen
FBC Lerum P02 Vit - STC Kungälvs IBK /Marstrands IBK 24  -  3  
12
13:00
sön
13:00    
Domare, Kastellegården
Domare » 
STC Kungälvs IBK P08 - Marstrand IBK P08
  -      
12
13:00
sön
13:00    
Pojkar -08, Kastellegårdshallen
STC Kungälvs IBK P08 - Marstrands IBK P08 3  -  6  
12
12:10
sön
12:10    
Pojkar -04, Hall Of Flame
FBC Vinga P03-04 Orange - STC Kungälvs IBK 04-053  -  7  
12
12:00
sön
12:00    
Domare, Kastellegården
Domare » 
STC Kungälvs IBK P07 - Öckerö IBK P07
  -      
12
12:00
sön
12:00    
Pojkar -07, Kastellegården
STC Kungälvs IBK P07 Orange - Öckerö IBK P07 50  -  0  
12
11:00
sön
11:00    
Pojkar -02, Streteredsskolan
Lindome IBK P02 Lila - STC Kungälvs IBK P02 Orange5  -  1  
12
10:40
sön
10:40    
Pojkar -05, Wallenstamhallen
Pixbo Wallenstam IBF P05 Röd - STC Kungälvs IBK P05 Orange9  -  5  
12
09:00
sön
09:00    
Pojkar -06, Rydsbergshallen
FBC Lerum P06 Panthers Röd - STC Kungälvs IBK P06 Svart3  -  1  
12
09:00
sön
09:00    
Pojkar -07, Björlanda Idrottshall
IK Zenith P07 Grön - STC Kungälvs IBK P 07-080  -  0  
11
17:15
lör
17:15    
Flickor 04/05, Häggvallsskolan
Myggenäs IBK F-03 2 - STC Kungälvs IBK F055  -  4  
11
17:00
lör
17:00    
JAS Pojkar , Sundahallen
Stenungsunds IBK - Marstrands IBK / STC KIBK3  -  10
11
16:45
lör
16:45    
Herrar 5, Kastellegården
STC Kungälvs IBK H5 - IK Zenith H54  -  5  
11
16:15
lör
16:15    
Pojkar -06, Önnerödshallen
Landvetter IBK P06 - STC Kungälvs IBK P06 Orange1  -  0  
11
11:00
lör
11:00    
Flickor 06/07/08/09, Ale Kulturrum
Ale IBF F08 - STC Kungälvs IBK F 07-08-092  -  7  
11
10:00
lör
10:00    
Pojkar -08, Katrinebergshallen
Mölndals IBF P08 - STC Kungälvs IBK P08 Svart0  -  0  
10
20:00
fre
20:00    
JAS Pojkar , Munkegärdehallen
STC Kungälvs IBK /Marstrands IBK 1 - Landvetter IBK HJ4  -  3  
10
19:45
fre
19:45    
Herrar V, Kastellegårdshallen
STC Kungälvs IBK HV - Kärra IBK HV5  -  8  
10
18:30
fre
18:30    
Damer 2, Stenab arena
Damer 2 » 
Herrestads AIF D2 - STC Kungälvs IBK D2
7  -  3  
09
19:30
tor
19:30    
Pojkar -04, Åsa Idrottshall
Åsa IF Svart P03 - STC Kungälvs IBK P04 Vit5  -  3  
09
19:30
tor
19:30    
Pojkar -04, Åsa Idrottshall
Åsa IF Svart P03 - STC Kungälvs IBK P04 Vit5  -  3  
07
19:30
tis
19:30    
Flickor 02/03, Kastellegårdshallen
STC Kungälvs IBK F02/03 - FBC Lerum F03 Röd1  -  1  
 
05
16:40
sön
16:40    
Flickor 04/05, Kastellegårdshallen
STC Kungälvs IBK F05 - IBF Backadalen F04/055  -  0  
05
15:30
sön
15:30    
Pojkar -04, Kastellegårdshallen
STC Kungälvs IBK P04 Vit - IK Zenith P03 Vit6  -  4  
05
15:30
sön
15:30    
Pojkar -04, Kastellegårdshallen
STC Kungälvs IBK P04 Vit - IK Zenith P03 Vit6  -  4  
05
15:00
sön
15:00    
Damer 2, Sparråsskolan
Damer 2 » 
STC Kungälvs IBK D2 - IK Zenith
4  -  9  
05
14:20
sön
14:20    
Pojkar -04, Kastellegårdshallen
STC Kungälvs IBK 04-05 - IBF Göteborg P04 Grå7  -  5  
05
14:00
sön
14:00    
Domare, Sparråshallen
Domare » 
STC Kungälvs IBK - Marstrands IBK f08
  -      
05
14:00
sön
14:00    
Flickor 06/07/08/09, Sparråsskolan
STC Kungälvs IBK F 07-08-09 - Marstrands IBK F082  -  2  
05
13:00
sön
13:00    
Domare, Sparråshallen
Domare » 
STC Kungälvs IBK - Eken IBK p07
  -      
05
13:00
sön
13:00    
Pojkar -07, Sparråsskolan
STC Kungälvs IBK P 07-08 - Eken IBK P070  -  0  
05
12:40
sön
12:40    
Pojkar -02, Mimershus A-hallen
STC Kungälvs IBK P02 Orange - Pixbo Wallenstam IBF P02 Röd0  -  3  
05
12:00
sön
12:00    
Domare, Sparråshallen
Domare » 
STC Kungälvs IBK - Ale IBF p06
  -      
05
12:00
sön
12:00    
Pojkar -05, Kastellegårdshallen
STC Kungälvs IBK P05 Orange - IBF Backadalen P04 Röd 04/05 MIX1  -  7  
05
12:00
sön
12:00    
Pojkar -06, Sparråshallen
STC Kungälvs IBK P06 Svart - Ale IBF P060  -  0  
05
11:00
sön
11:00    
Domare, Sparråshallen
Domare » 
STC Kungälvs IBK - IBF Backadalen p06
  -      
05
11:00
sön
11:00    
Pojkar -06, Sparråshallen
STC Kungälvs IBK P06 Orange - IBF Backadalen P060  -  0  
04
18:15
lör
18:15    
Herrar 4, Kastellegårdshallen
STC Kungälvs IBK H4 - Landvetter IBK H49  -  6  
03
19:45
fre
19:45    
Herrar V, Kastellegårdshallen
STC Kungälvs IBK HV - Partille IBS HV0  -  7  
OKTOBER 2017
 
29
16:00
sön
16:00    
Flickor Mix, Landvetter Idrottshall
Landvetter IBK F04 Vit - STC Kungälvs IBK F00/018  -  5  
29
15:30
sön
15:30    
Herrar 5, Flatåsskolan
Guldringen IBK H5 - STC Kungälvs IBK H56  -  15
29
14:30
sön
14:30    
Pojkar -04, Torpahallen
IBF Göteborg P03 Vit - STC Kungälvs IBK P04 Orange4  -  5  
29
11:50
sön
11:50    
Pojkar -08, Landvetter Idrottshall
Landvetter IBK P08 Vit - STC Kungälvs IBK P0810  -  1  
29
08:20
sön
08:20    
Pojkar -07, Mölnlycke Idrottshall
Pixbo Wallenstam IBK F06 Röd - STC Kungälvs IBK P07 Orange11  -  1  
28
18:00
lör
18:00    
Pojkar -03, Kullavikshallen
Särö IBK P03 Gbg - STC Kungälvs IBK P 033  -  3  
28
17:50
lör
17:50    
Flickor 02/03, Torshallen
IK Zenith F02-03 - STC Kungälvs IBK F02/033  -  5  
28
15:10
lör
15:10    
Flickor 04/05, Askims Sporthall
Lindås IBK F04 Vit - STC Kungälvs IBK F043  -  2  
28
11:00
lör
11:00    
Pojkar -08, Ekenskolan
Eken IBK P08 - STC Kungälvs IBK P08 Svart0  -  0  
27
19:20
fre
19:20    
JAS Pojkar , Kastellegårdshallen
Marstrands IBK / STC KIBK - Vara IBK1  -  1  
27
18:30
fre
18:30    
Flickor Mix, Ale Kulturrum
STC Kungälvs IBK /Ale IBF - IBF Backadalen/IK Zenith5  -  2  
27
18:00
fre
18:00    
Pojkar -04, Kastellegårdshallen
STC Kungälvs IBK P04 Vit - Guldringen IBK P0312  -  2  
27
18:00
fre
18:00    
Pojkar -04, Kastellegårdshallen
STC Kungälvs IBK P04 Vit - Guldringen IBK P0312  -  2  
26
19:30
tor
19:30    
Pojkar -05, Älvängenhallen
STC Kungälvs IBK 04-05 - Ale IBF P04 Blå2  -  3  
24
20:30
tis
20:30    
Herrar 2, Mimershus A-hallen
STC Kungälvs IBK H2 - Frölunda IBK H23  -  4  
24
19:00
tis
19:00    
Herrar 2, Mimershallen A
Frölunda - STC Kungälvs IBK  -      
24
18:15
tis
18:15    
Damer 1, Mimershus A-hallen
Damer 1 » 
STC Kungälvs IBK D1 - Pixbo Wallenstam IBF D1
7  -  3  
 
22
18:30
sön
18:30    
Herrar 5, Kastellegårdshallen
STC Kungälvs IBK H5 - FBC Vinga H53  -  11
22
17:30
sön
17:30    
Domare, Kastellegården
Domare » 
STC Kungälvs IBK - Utbynäs SK p08
  -      
22
17:30
sön
17:30    
Pojkar -08, Kastellegårdshallen
STC Kungälvs IBK P08 - Utbynäs SK P082  -  3  
22
17:20
sön
17:20    
Flickor 04/05, Björlanda Idrottshall
IK Zenith F04-05 - STC Kungälvs IBK F052  -  1  
22
16:35
sön
16:35    
Herrar V, Alléhallen
Floda IBK Veteraner - STC Kungälvs IBK HV4  -  5  
22
16:30
sön
16:30    
Domare, Kastellegården
Domare » 
STC Kungälvs IBK - Partille IBS f08 Svart
  -      
22
15:40
sön
15:40    
Pojkar -04, Flatåsskolan
Frölunda IBK P02/03 - STC Kungälvs IBK P04 Orange5  -  9  
22
15:30
sön
15:30    
Domare, Kastellegården
Domare » 
STC Kungälvs IBK - Stenungsund IBK p07 Gbg
  -      
22
15:30
sön
15:30    
Pojkar -07, Kastellegårdshallen
STC Kungälvs IBK P07 Orange - Stenungsunds IBK P07 Gbg4  -  11
22
15:00
sön
15:00    
Herrar 4, Valhalla C-hall
Västra Frölunda FK H4 - STC Kungälvs IBK H44  -  10
22
14:15
sön
14:15    
Pojkar -05, Hjällsnäshallen
FBC Lerum P05 Röd - STC Kungälvs IBK P05 Svart1  -  9  
22
14:00
sön
14:00    
JAS Pojkar , Rydsbergshallen
FBC Aspen/FBC Lerum - Marstrands IBK / STC KIBK3  -  5  
22
13:10
sön
13:10    
Pojkar -03, Kastellegårdshallen
STC Kungälvs IBK P 03 - IBF Älvstranden P03 Svart3  -  12
22
12:00
sön
12:00    
Flickor 04/05, Kastellegårdshallen
STC Kungälvs IBK F04 - Särö IBK F02-05 4  -  2  
22
11:00
sön
11:00    
Pojkar -07, Almåshallen
Lindome IBK P07 - STC Kungälvs IBK P 07-084  -  2  
21
18:00
lör
18:00    
Flickor Mix, Kastellegårdshallen
STC Kungälvs IBK F00/01 - FBC Lerum F02 Svart3  -  3  
21
18:00
lör
18:00    
Pojkar -02, Kärra Sporthall
Kärra IBK HJ - STC Kungälvs IBK P02 Orange5  -  2  
21
17:30
lör
17:30    
Damer 1, Torpahallen
Damer 1 » 
IBK Göteborg D1 - STC Kungälvs IBK D1
5  -  2  
21
17:00
lör
17:00    
Pojkar -06, Mölnlycke Idrottshall
Pixbo Wallenstam IBK P06 - STC Kungälvs IBK P06 Orange0  -  0  
21
16:30
lör
16:30    
Herrar 2, Almåshallen
Lindome IBK H2 - STC Kungälvs IBK H23  -  9  
21
16:20
lör
16:20    
Pojkar -05, Björlanda Idrottshall
IK Zenith P03 Svart - STC Kungälvs IBK 04-0510  -  3  
21
14:15
lör
14:15    
Pojkar -06, Alléhallen
Floda IBK P06 - STC Kungälvs IBK P06 Svart  -      
21
14:00
lör
14:00    
Pojkar -05, Björlanda Idrottshall
IK Zenith P05 Grön - STC Kungälvs IBK P05 Orange1  -  2  
21
12:15
lör
12:15    
Flickor 04/05, Kastellegården
STC Kungälvs IBK F05 - Lindome IBK F03/04 Grön1  -  3  
20
19:00
fre
19:00    
Flickor Mix, Streteredsskolan
Lindome IBK - STC Kungälvs IBK /Ale IBF7  -  1  
18
21:00
ons
21:00    
JAS Pojkar , Mimershus A-hallen
Marstrands IBK / STC KIBK - Ale IBF/Kärra IBK9  -  2  
17
20:30
tis
20:30    
Herrar 2, Mimershus A-hallen
STC Kungälvs IBK H2 - Marstrands IBK H27  -  8  
17
19:00
tis
19:00    
Herrar 2, Mimershallen A
Marstrand - STC Kungälvs IBK  -      
17
18:15
tis
18:15    
Damer 1, Mimershus A-hallen
Damer 1 » 
STC Kungälvs IBK D1 - Marstrands IBK D1
6  -  4  
16
17:30
mån
17:30    
Flickor 02/03, Mölnlycke Idrottshall
Pixbo Wallenstam IBF F04 Röd - STC Kungälvs IBK F02/035  -  0  
 
15
17:30
sön
17:30    
Herrar 4, Kastellegårdshallen
STC Kungälvs IBK H4 - Skår IBK H412  -  12
15
16:20
sön
16:20    
Pojkar -04, Kastellegårdshallen
STC Kungälvs IBK P04 Orange - FBC Vinga P03-04 Blå3  -  4  
15
15:30
sön
15:30    
Flickor 04/05, Munkegärdehallen
Marstrands IBK F04 Vit - STC Kungälvs IBK F051  -  3  
15
15:10
sön
15:10    
Pojkar -05, Kastellegårdshallen
STC Kungälvs IBK P05 Orange - Mölndals IBF 1 P056  -  5  
15
14:00
sön
14:00    
Pojkar -05, Kastellegårdshallen
STC Kungälvs IBK P05 Svart - IBF Göteborg P05 Vit3  -  8  
15
14:00
sön
14:00    
Pojkar -07, Askims Sporthall
Lindås IBK p07 svart - STC Kungälvs IBK P 07-086  -  3  
15
13:00
sön
13:00    
Domare, Kastellegården
Domare » 
STC Kungälvs IBK - Öckerö IBK p06 Blå
  -      
15
13:00
sön
13:00    
Pojkar -06, Kastellegården
STC Kungälvs IBK P06 Orange - Öckerö IBK P06 Blå  -      
15
12:00
sön
12:00    
Domare, Kastellegården
Domare » 
STC Kungälvs IBK - IK Zenith p06 svart
  -      
15
12:00
sön
12:00    
Pojkar -06, Kastellegården
STC Kungälvs IBK P06 Svart - IK Zenith P06 Svart0  -  0  
15
11:40
sön
11:40    
JAS Pojkar , Vallhamra Sportcenter
Partille IBS P01 Vit - STC Kungälvs IBK /Marstrands IBK 12  -  9  
15
11:00
sön
11:00    
Damer 2, Lisebergshallen
Damer 2 » 
Guldhedens IK D2 - STC Kungälvs IBK D2
5  -  2  
15
10:30
sön
10:30    
Pojkar -05, Vallhamra Sportcenter
Partille IBS P04/05 Widell - STC Kungälvs IBK 04-054  -  3  
15
10:00
sön
10:00    
Pojkar -07, Munkedals Idrottshall
Dingle AIK P07 - STC Kungälvs IBK P07 Orange11  -  2  
15
10:00
sön
10:00    
Pojkar -08, Lundbystrand 3
Kärra IBK P08 Svart - STC Kungälvs IBK P082  -  5  
14
19:30
lör
19:30    
Flickor Mix, Wallenstamhallen
Pixbo Wallenstam IBF F02 Röd - STC Kungälvs IBK F00/017  -  3  
14
18:10
lör
18:10    
Pojkar -04, Wallenstamhallen
Pixbo Wallenstam IBF P04 Röd - STC Kungälvs IBK P04 Vit2  -  1  
14
18:10
lör
18:10    
Pojkar -04, Wallenstamhallen
Pixbo Wallenstam IBF P04 Röd - STC Kungälvs IBK P04 Vit2  -  1  
14
16:40
lör
16:40    
Pojkar -02, Ale Kulturrum
Ale IBF P01/02 Grön - STC Kungälvs IBK P02 Orange3  -  3  
14
15:30
lör
15:30    
Flickor 04/05, Alléhallen
Floda IBK F04 - STC Kungälvs IBK F042  -  2  
14
14:10
lör
14:10    
Pojkar -08, Alléhallen
Floda IBK P08 Vit - STC Kungälvs IBK P08 Svart5  -  4  
14
13:00
lör
13:00    
Flickor 06/07/08/09, Quist Idrottshall
Partille IBS F08 Vit - STC Kungälvs IBK F 07-08-091  -  4  
13
19:45
fre
19:45    
Herrar V, Kastellegårdshallen
STC Kungälvs IBK HV - Surte IS IBK HV0  -  7  
13
19:30
fre
19:30    
Flickor Mix, Fristadhallen, Fristad
Fristads GoIF/Sandareds IBS - STC Kungälvs IBK /Ale IBF0  -  8  
12
20:30
tor
20:30    
Herrar 2, Valhalla A-hall
Guldhedens IK H2 - STC Kungälvs IBK H26  -  8  
12
19:00
tor
19:00    
Damer 1, Salming Arena
Damer 1 » 
Lindås IBK D1 - STC Kungälvs IBK D1
4  -  4  
12
19:00
tor
19:00    
Herrar 2, Bortamatch
Guldheden - STC Kungälvs IBK  -      
 
08
19:15
sön
19:15    
Herrar 4, Lillekärrshallen
Kärra IBK H4 - STC Kungälvs IBK H47  -  4  
08
18:30
sön
18:30    
Pojkar -03, Landvetter Idrottshall
Landvetter IBK Vit - STC Kungälvs IBK P 038  -  2  
08
16:40
sön
16:40    
Pojkar -05, Kastellegårdshallen
STC Kungälvs IBK P05 Svart - IBF Backadalen P05 2  -  4  
08
15:30
sön
15:30    
Pojkar -05, Kastellegårdshallen
STC Kungälvs IBK P05 Orange - Dingle AIK P054  -  13
08
15:00
sön
15:00    
Herrar 2, Landvetter Idrottshall
Landvetter IBK H2 - STC Kungälvs IBK H24  -  4  
08
14:20
sön
14:20    
Pojkar -02, Kastellegården
STC Kungälvs IBK P02 Orange - Herrestads AIF P01 Gbg5  -  1  
08
13:30
sön
13:30    
Herrar 2, Bortamatch
Landvetter - STC Kungälvs IBK  -      
08
13:10
sön
13:10    
Flickor 04/05, Kastellegården
STC Kungälvs IBK F04 - Ale IBF F04/05 Grön0  -  1  
07
17:55
lör
17:55    
Flickor 02/03, Kastellegårdshallen
STC Kungälvs IBK F02/03 - Ale IBF F01-03 Mix2  -  2  
07
14:00
lör
14:00    
JAS Pojkar , Idrottshallen, Viskafors
Fristads GoIF/Rydboholms SK - Marstrands IBK / STC KIBK3  -  8  
07
13:15
lör
13:15    
Pojkar -04, Stenab arena
IBK Walkesborg 99 P03-04 - STC Kungälvs IBK P04 Vit3  -  7  
07
13:15
lör
13:15    
Pojkar -04, Stenab arena
IBK Walkesborg 99 P03-04 - STC Kungälvs IBK P04 Vit3  -  7  
07
10:30
lör
10:30    
Herrar V, Landvetter Idrottshall
Landvetter IBK HV - STC Kungälvs IBK HV3  -  5  
06
20:00
fre
20:00    
Herrar 5, Nordby Supermarkethallen
Överby IF H5 - STC Kungälvs IBK H58  -  8  
06
19:45
fre
19:45    
Flickor Mix, Kastellegårdshallen
STC Kungälvs IBK F00/01 - Lindome IBK F02/03 Grön0  -  10
06
19:00
fre
19:00    
Pojkar -04, Lindälvshallen
Varla IBK P03 Gbg - STC Kungälvs IBK P04 Orange4  -  4  
 
01
19:15
sön
19:15    
Damer 1, Mimershus A-hallen
Damer 1 » 
STC Kungälvs IBK D1 - Partille IBS
2  -  6  
01
16:45
sön
16:45    
Herrar 2, Mimershus A-hallen
STC Kungälvs IBK H2 - Dingle AIK H29  -  8  
01
15:15
sön
15:15    
Damer 2, Rydsbergshallen
Damer 2 » 
FBC Lerum D2 - STC Kungälvs IBK D2
1  -  5  
01
15:15
sön
15:15    
Herrar 2, Mimershallen A
STC Kungälvs IBK - Dingle  -      
01
14:45
sön
14:45    
Herrar 4, Kastellegårdshallen
STC Kungälvs IBK H4 - Ale IBF H45  -  7  
01
12:45
sön
12:45    
Herrar 5, Kastellegården
STC Kungälvs IBK H5 - Orust IBK H57  -  4  
SEPTEMBER 2017
 
30
20:00
lör
20:00    
Flickor 02/03, Mölnlycke idrottshall
Särö Seahawks - Sportlife Kungälv IBK  -      
30
15:30
lör
15:30    
Flickor 02/03, Hindås idrottshall
IBF Backadalen - Sportlife Kungälv IBK  -      
30
15:00
lör
15:00    
JAS Pojkar , Ugglumshallen
Partille IBS - Marstrands IBK / STC KIBK2  -  2  
30
13:15
lör
13:15    
Flickor 02/03, Mölnlycke idrottshall
Partille IBS 2 - Sportlife Kungälv IBK  -      
30
10:30
lör
10:30    
Pojkar -04, Kastellegården
STC Kungälvs IBK - IK Zenith   -      
29
19:45
fre
19:45    
Flickor Mix, Kastellegårdshallen
STC Kungälvs IBK /Ale IBF - Hovslätts IK2  -  5  
26
20:00
tis
20:00    
Herrar 5, Lisebergshallen
 
Korsvägen IBK - Sportlife Kungälv IBK  -      
 
24
18:00
sön
18:00    
Pojkar -04, Munkgärdehallen
Marstrand IBK - Sportlife Kungälv IBK  -      
23
16:00
lör
16:00    
Pojkar -03, Bortamatch
Gruppspel 2 spelas ca kl 16-20 - Sportlife Kungälv IBK  -      
23
15:30
lör
15:30    
Damer 1, Halmstad Arena
Damer 1 » 
Halmstad IBK - STC Kungälvs IBK
  -      
23
14:05
lör
14:05    
Pojkar -03, Novab Arena - Tunahallen
Sportlife Kungälv IBK - Hertzöga BK  -      
23
12:20
lör
12:20    
Pojkar -03, Novab Arena UW-Elasthallen
Särö Seahawks - Sportlife Kungälv IBK  -      
23
08:50
lör
08:50    
Pojkar -03, Novab Arena Dentalhallen
Sportlife Kungälv IBK - Skara IBK  -      
22
20:00
fre
20:00    
Flickor Mix, Rydsbergshallen
FBC Lerum/Floda IBK - STC Kungälvs IBK /Ale IBF3  -  7  
18
21:00
mån
21:00    
Herrar 5, Kastellegården
STC Kungälvs IBK H5 - STC Kungälvs IBK V  -      
 
16
14:00
lör
14:00    
Flickor 02/03, Horredshallen
Varla F01/02 - Sportlife Kungälv IBK3  -  7  
12
19:45
tis
19:45    
Flickor 02/03, Kastellegården
Sportlife Kungälv IBK - Ale F033  -  3  
 
09
16:00
lör
16:00    
Pojkar -06, Kullavikshallen
MiniCup - SKIBK P06  -      
09
15:00
lör
15:00    
JAS Pojkar , Salming arena
Lindås - Marstrands IBK / STC Kungälvs IBK  -      
AUGUSTI 2017
 
28
20:30
mån
20:30    
Herrar 5, Önnerödskolan
Landvetter H4 - SKIBK H5  -      
 
19
12:00
lör
12:00    
Damer 1, Bortamatch
Damer 1 » 
Falkenberg - Sportlife Kungälv IBK
  -      
 
Våra Event
VÅRA PARTNERS